כיצד לבחור את התאורה הדקורטיבית הנכונה לבית

עבור הרבה אנשים, תאורה היא למעשה תוספת לחלל הפנים של האדם. זה קורה כשחושבים על פרט תועלתני של החדר, במקום משהו שפשוט לא מוסיף ערך מלבד ערך אסתטי. אם נעשה נכון, תאורה מביאה אלמנט מדהים לעיצוב שלך ומעלה את כל מראה הבית שלך לשלב הבא. לעולם אינך יודע מתי ייתכן שתצטרך לשנות ולערוך כמה שינויים בתאורה הקיימת בבית שלך, ולכן ייתכן שתזדקק לפריסה חדשה. בחירת התאורה הדקורטיבית הנכונה לבית ולחדר השונה אינה קלה כפי שניתן לחשוב. יש מגוון מנורות לבחירתך הכוללות אורות עמומים, אורות בהירים, אורות קיר, מנורות תלויות, נורות לד, נברשות ועוד. עם כל כך הרבה אורות, אתה צריך לדעת את האפשרויות שלך ואת סוג הפנייה האסתטית שאתה רוצה.

זה גוזל הרבה זמן, כסף וכמובן מאמצים לבחור את האורות המושלמים שנראים נכונים ואת החלל שהם יכנסו אליו. פירוש הדבר שתצטרך לוודא שבחרת באור הנכון שהוא לא רק אסתטי אך יש להם גם מטרה פונקציונלית ממשית. אתה יכול לחפש את האור עם תאורה זוהרת, אלמנטים סגנוניים להוסיף לאסתטיקה של החדר, ועוד.

אחת הטעויות הנפוצות ביותר בתאורה שאנשים נוטים לעשות היא ההנחה שסוג תאורה אחד יספיק לחדר. מעצבי פנים או בעלי ניסיון בתאורה יודעים ומבינים שתאורה עושה פלאים כאשר משתמשים בה בשכבות. כעת עליך ללמוד את הסוגים העיקריים של תאורה ידידותית פנימית שאתה יכול לשקול והם כדלקמן:

  • AMBIENT: זה נקרא גם תאורה כללית, אור הסביבה עוזר למלא את רוב חלל החדר ומאפשר לך לראות בבירור ולהסתובב. הוא מגיע מגופי מסילה, שקועים וקיריים.
  • מבטא: סוג אור זה משמש להדגשת כל מוקדי המיקוד, כולל תמונות משפחתיות, יצירות אמנות קיר ועוד. אורות תמונה או אביזרי קיר צמודים הם נפוצים למדי ועם דימרים המשמשים לעתים קרובות תכונות כאלה ליצירת אווירה של מצב רוח.
  • משימה: כפי שניתן, נרות משימות משמשות לעתים קרובות כדי לסייע לך בטיפול בפונקציות, זה יכול לנוע בין מנורות שולחן לתליונים התלויים מעל אי המטבח או פינת האוכל כדי ליהנות מהמבטא החם.

כאשר אנו מזכירים את ממדי התאורה, אנו מדברים בעיקר על אותם קטעי אמירה שהם מעל. יש נוסחה פשוטה לקביעת גודל אחד מבין האורות האלה. הכל על מציאת הקוטר המתאים. התאורה הנכונה יכולה באמת ליצור או לשבור אזור. כאשר הוא נעשה היטב, הוא נותן את האווירה הנכונה לסייע לברק העיצובי שלך, אך כאשר הוא נעשה בצורה לא טובה, הוא יכול לנכות מהאסתטיקה שבחרת. אם אתה יכול לקחת את התאורה שלך לרמה שלאחר מכן, אתה נמצא במקום הנכון.

צור קשר עם חברה המציעה אורות באיכות מעולה הזמינים במחיר הטוב ביותר שתוכל להזמין.  קנה בחוכמה!

Comments are closed