در اینجا نحوه تبدیل شدن به یک طراح UX در سال 2022 آمده است

بنابراین می خواهید یک طراح UX شوید؟

طراحی سایت شرکتی

سال 2021 حداقل یک سال چالش برانگیز بود، و شما احتمالاً نگران هستید که بقیه سال 2022 چه چیزی در انتظار شماست. طراحی سایت شرکتی اگر فکر می کنید برای حرفه ای در زمینه طراحی UX مناسب هستید، ممکن است تعجب کنید که آیا اکنون واقعاً زمان مناسبی برای انجام آن است؟

آیا بازار کار UX همچنان پررونق است؟ آیا می خواهید یک طراح UX در یک استارت آپ یا در یک شرکت معتبرتر باشید؟طراحی سایت شرکتی اکنون که کار از راه دور در حال تبدیل شدن به یک هنجار جدید است، کار به عنوان یک طراح UX چگونه است؟ و مهمتر از همه، چگونه می توانید با موفقیت یک حرفه جدید را شروع کنید و مسیر حرفه ای طراحی UX خود را ایجاد کنید؟

خیلی سوال! اما نگران نباشید در پایان این پست، دید کلی روشنی از بازار کار UX فعلی خواهید داشت (هشدار اسپویلر: طراحان UX هنوز بسیار مورد تقاضا هستند و چشم انداز آن بسیار هیجان انگیز است).

همچنین یک راهنمای عملی و گام به گام پیدا خواهید کرد که دقیقاً به شما نشان می دهد برای تبدیل شدن به یک طراحی سایت شرکتی طراح UX چه کاری باید انجام دهید.

در اینجا چیزی است که ما پوشش خواهیم داد:

یک طراح UX در واقع چه می کند؟

آیا طراحان UX در سال 2022 مورد تقاضا هستند؟

Covid-19 چگونه بر صنعت تأثیر گذاشته است؟

آیا یافتن کار برای طراحان UX جدید در سال 2022 دشوارتر خواهد بود؟

طراحان UX چقدر می توانند انتظار داشته باشند در سال 2022 درآمد داشته باشند؟

چگونه یک طراح UX شویم: راهنمای گام به گام

همانطور که به سال 2022 می رویم، هرگز زمان بهتری برای شروعی تازه وجود نداشته است. آماده برای شما؟ بیا بریم!

1. UX چیست و یک طراح UX در واقع چه می کند؟

اصطلاح “تجربه کاربر” (یا UX) تعاملی را که یک فرد با یک  طراحی سایت شرکتی  محصول یا خدمات دارد توصیف می کند.

وظیفه خرید آنلاین یا تلاش برای رزرو تعطیلات را در نظر بگیرید.طراحی سایت شرکتی  در دنیای ایده‌آل، با وب‌سایت یا برنامه‌ای مواجه می‌شوید که پیمایش آن آسان است و شما را قادر می‌سازد تا به سرعت آنچه را که به دنبال آن هستید، پیدا کنید. در کوتاه ترین زمان، خریدی انجام داده اید و در راه هستید. این چیزی است که ما آن را تجربه کاربری خوب می نامیم!

اگر بدشانس باشید، به وب‌سایت یا برنامه‌ای می‌رسید که چندان کاربرپسند نیست. طراحی سایت شرکتی  شاید بارگذاری صفحه به چند سال طول می‌کشد، یا طرح‌بندی آنقدر گیج‌کننده است که می‌بینید دایره‌وار می‌چرخید.

هنگامی که در نهایت کالای مورد نظر خود را پیدا کنید، فرآیند پرداخت غیرممکن به نظر می رسد. اول، یک فرم طولانی برای پر کردن وجود دارد، سپس پنجره‌های بازشو دریافت می‌کنید که از شما می‌پرسد آیا می‌خواهید موارد بیشتری را به سبد خود اضافه کنید. در پایان، شکست را می پذیرید و آن طراحی سایت شرکتی  خاص را می بندید و قول می دهید که هرگز باز نگردید. این چیزی است که ما آن را تجربه کاربری بد می نامیم.

تجربیات خوب و بد کاربر فقط تصادفی اتفاق نمی افتد. آنها نتیجه طراحی خوب یا بد هستند! طراحی سایت شرکتی  اینجاست که طراحان UX وارد می‌شوند. آنها هر عنصری را که تجربه کاربر را شکل می‌دهد در نظر می‌گیرند – چه برای یک محصول دیجیتالی مانند یک برنامه یا وب‌سایت، یا برای یک محصول فیزیکی که می‌توانید آن را در دست بگیرید، مانند یک تلفن هوشمند.

چه حسی در کاربر ایجاد می کند؟ استفاده از آن چقدر آسان است؟ طراحی سایت شرکتی  آیا کاربر می تواند بدون فکر و تلاش زیاد کار مورد نظر خود را به پایان برساند؟

طراحان UX تحقیقات بازار، توسعه محصول، استراتژی و طراحی را برای ایجاد تجربیات کاربر یکپارچه برای محصولات، طراحی سایت شرکتی  خدمات و فرآیندها ترکیب می کنند.

با تحقیقات کاربر، تجزیه و تحلیل وظایف، همدلی، و ایده‌ها و آزمایش‌های زیاد،طراحی سایت شرکتی  پل ارتباطی با مشتری ایجاد می‌کنند و به شرکت یا صاحب محصول کمک می‌کنند تا نیازها و انتظارات مشتری را بهتر درک کنند و برآورده کنند.

هنوز سردرگمی زیادی در مورد اینکه UX چیست و چیست وجود دارد،طراحی سایت شرکتی  بنابراین اگر احساس می‌کنید می‌توانید با یک مقدمه دقیق‌تر انجام دهید، حتماً راهنمای مبتدی جامع ما را برای طراحی تجربه کاربر بررسی کنید. با این حال، فعلاً فرض می‌کنیم که شما بر آن مانع کوچک غلبه کرده‌اید و اکنون از خود می‌پرسید: چگونه می‌توانم وارد میدان شوم؟

متأسفانه، هنوز مقدار زیادی سردرگمی در این مورد نیز وجود دارد.طراحی سایت شرکتی  اگر می خواهید پزشک شوید، به دانشکده پزشکی می روید. اگر می خواهید وکیل شوید، به دانشکده حقوق بروید. اما به سادگی راه های سنتی زیادی وجود ندارد که به UX ختم شود. بنابراین چگونه می توان یک طراح UX شد؟

UX مورد علاقه چیزی است که آلمانی ها آن را Quereinsteiger می نامند طراحی سایت شرکتی – تازه واردانی که از یک زمینه به حوزه دیگر منتقل می شوند و تخصص خود – مهارت های قابل انتقال خود را – با خود می آورند.

ما هزاران نفر از Quereinsteiger را دیده‌ایم که دوره تغییر شغلی ما را در طراحی UX طی کرده‌اند و شغلی را که می‌خواهند، طراحی سایت شرکتی  در شغل جدیدی که دوست دارند، به دست آورند.

آنها همچنین دارای طیف گسترده ای از پس زمینه ها هستند. با نگاهی به دانش‌آموزان UX،طراحی سایت شرکتی  این نقش‌ها از نقش‌هایی در فناوری مانند بازاریابی دیجیتال، طراحی بصری و توسعه نرم‌افزار (44%) تا نقش‌های ظاهراً نامرتبط در تدریس، بانکداری و مدیریت اداری (56%) می‌آیند.

همانطور که این آمار ثابت می کند، می توان بدون تجربه قبلی در صنعت، یک طراح UX شد.

بنابراین چکونه آنها انجامش می دهند؟ و چگونه می توانید؟

ما دقیقاً چگونه در بخش ششم، جایی که راهنمای گام به گام ما را پیدا خواهید کرد، طراحی سایت شرکتی  به شما نشان خواهیم داد. با این حال، ابتدا اجازه دهید به بخش بعدی برویم که در آن وضعیت صنعت UX در سال 2022 را در نظر خواهیم گرفت.

2. آیا طراحان UX در سال 2022 مورد تقاضا هستند؟

قبل از اینکه زمان و پول خوبی را برای تغییر شغل سرمایه گذاری کنید، طراحی سایت شرکتی می خواهید مطمئن شوید که آینده شغلی شما قوی است. به‌ویژه همه‌گیری کووید-19 به تأثیرات جهانی بر بسیاری از جنبه‌های زندگی – از جمله کار – ادامه داده است، مهم است که وضعیت صنعت آینده‌تان را بسنجید.

بنابراین بازار کار در حال حاضر برای طراحان UX چگونه است؟

نگاهی کوتاه به سال 2021

سال گذشته هیچ نشانه‌ای از کاهش تقاضا برای طراحان UX نشان نداد -طراحی سایت شرکتی  در واقع، هم طراح UX و هم طراح محصول در لیست 50 شغل برتر Glassdoor در آمریکا برای سال 2021 قرار گرفتند. )

البته، جهان در طول سال گذشته به طور چشمگیری تغییر کرد، زیرا دومین سال شیوع همه گیر شروع شد، طراحی سایت شرکتی بنابراین این سوال باقی می ماند: آیا طراحان UX هنوز مورد تقاضا هستند؟ برای پاسخ به این، اجازه دهید ابتدا صنعت فناوری گسترده‌تر را در نظر بگیریم.

یک صنعت فناوری که به سرعت در حال بهبود است

در حالی که بسیاری از بخش ها در نتیجه همه گیری جهانی کووید-19 ضربه بزرگی را متحمل شدند، طراحی سایت شرکتی صنعت فناوری یکی از اولین بخش هایی بود که بهبود یافت.

به عنوان مثال، اگر به گزارش بهبود اقتصادی Glassdoor در سپتامبر 2020 نگاه کنید، طراحی سایت شرکتی خواهید دید که افزایش 8.6 درصدی در فرصت‌های شغلی فنی ماه به ماه در مقایسه با مثلاً امور مالی و بیمه با 3 درصد یا مراقبت‌های بهداشتی وجود داشته است. در 0.1٪. اگرچه وضعیت هنوز با ثبات فاصله زیادی دارد و همچنان در نوسان است، بدیهی است که فناوری یکی از قوی‌ترین – اگر نگوییم قوی‌ترین صنایع است.

در واقع، بهبود اقتصادی در سال 2022 با سرعت ادامه می یابد و بازار کار در ایالات متحده همچنان به کاهش انتظارات ادامه می دهد.

فرصت های شغلی طراح UX با عرضه فراوان

پس به طور خاص در مورد UX چطور؟ در زمان نگارش این مقاله،طراحی سایت شرکتی  بیش از 13397 لیست مشاغل طراح UX در indeed.com (در ایالات متحده) وجود دارد. در لینکدین، بیش از 19000 جای خالی پیدا خواهید کرد. جستجوی خود را به «طراح محصول» تغییر دهید – نقشی که بر بسیاری از مهارت‌ها و اصول UX متکی است – و بیش از 12000 جای خالی خواهید دید. این یک فرصت کامل برای هر کسی است که وارد حوزه UX می شود!

نیاز روزافزون به طراحان فراگیر و کاربر محور

طراحان UX همیشه برای موفقیت هر محصول یا خدمات بسیار مهم بوده‌اند،طراحی سایت شرکتی  و همه‌گیری کووید-19 اهمیت تجربه کاربری خوب را بیشتر برجسته کرده است.

در پرتو کار از راه دور و اقدامات فاصله گذاری اجتماعی، بسیاری از شرکت ها راه های جدیدی برای ارزش بخشیدن به مشتریان خود پیدا می کنند. برای برخی، این به معنای دیجیتال شدن است. برای دیگران، این به معنای بررسی و بهبود UX آنها برای تضمین یک مزیت رقابتی است.

در این مقاله که توسط Nielsen Norman Group: Covid-19 کاربران شما را تغییر داده است، طراحی سایت شرکتی می توانید در مورد اینکه چگونه چالش های Covid-19 فرصت های جدیدی را برای UX (و طراحان UX) ارائه کرده است، بیشتر بخوانید.

به طور خلاصه، طراحان UX همچنان در تقاضای بالا هستند.

آنها بخشی جدایی ناپذیر از تجارت موفق هستند، طراحی سایت شرکتی و این بیشتر از همیشه صادق است زیرا شرکت ها در بحبوحه بحران کووید-19 تلاش می کنند مشتریان را به دست آورند و حفظ کنند.

UX خوب چیزی نیست که از مد بیفتد.طراحی سایت شرکتی  تا زمانی که شرکت‌ها بخواهند محصولات و خدمات لذت‌بخش و مؤثری ارائه دهند، به طراحان UX برای پیشروی نیاز دارند. بنابراین، برای طراحان مشتاق UX، آینده روشن است!

3. Covid-19 چگونه بر صنعت UX تأثیر گذاشته است؟

خوشبختانه، مشاغل طراحی UX هنوز به وفور وجود دارد – و ما انتظار داریم که این وضعیت در سال 2022 و پس از آن باقی بماند. طراحی سایت شرکتی این بدان معنا نیست که همه‌گیری جهانی هیچ چیز را برای صنعت UX تغییر نداده است. با افزایش کار از راه دور و عملکرد بخش‌های خاص بهتر از سایرین، طراحان UX باید تغییراتی را در مکان و نحوه کار خود پیش‌بینی کنند.

بنابراین چه انتظاری از صنعت UX در طول (و پس از) همه‌گیری کووید-19 دارید؟ در یک نگاه، این چیزی است که جدید است:

افزایش پتانسیل برای کار از راه دور

بر اساس این گزارش Forrester، کار از راه دور در مقایسه با دوران “پیش از همه گیری” 300٪ افزایش یافته است طراحی سایت شرکتی . وقتی نوبت به درخواست شغل در UX می رسد، آماده باشید که تعداد فزاینده ای از فرصت های دور را بیابید (و در نظر بگیرید). ما در این پست نگاهی دقیق‌تر به کار از راه دور به عنوان یک طراح UX داریم.

نیاز به انطباق فرآیندهای خاص

کار از راه دور چالش های منحصر به فردی را به همراه دارد، بنابراین طراحان UX امروزی باید برای سازگاری آماده باشند.طراحی سایت شرکتی  به عنوان مثال، ممکن است نیاز داشته باشید که تحقیقات کاربر را از راه دور انجام دهید و با ابزارهای مختلف راه دور دست پیدا کنید. در عین حال، باید راه هایی برای برقراری ارتباط و همکاری موثر با سهامداران کلیدی پیدا کنید، علیرغم اینکه در یک اتاق قرار ندارید.

خبر خوب این است که اگر یک برنامه آنلاین را انتخاب می کنید، از قبل در کار و همکاری از راه دور به خوبی آشنا خواهید شد.

تقاضای بالاتر برای طراحان UX در صنایع خاص

از آنجایی که زمان بیشتری را در داخل خانه می گذرانیم، تقاضا برای محصولات و خدمات دیجیتال بیشتر از همیشه است طراحی سایت شرکتی – و در نتیجه برخی از بخش ها واقعاً رونق گرفته اند. در حالی که طراحان UX در همه جا مورد نیاز هستند، ما انتظار داریم که تقاضای بالاتری در مراقبت های بهداشتی، تناسب اندام، مدیتیشن و رفاه، رسانه و سرگرمی، آموزش آنلاین، و خدمات تدارکات و تحویل مشاهده کنیم.

افزایش تمرکز بر طراحی آگاهانه و فراگیر

مک‌کینزی گزارش می‌دهد که در نتیجه همه‌گیری، مصرف‌کنندگان بیشتر حواس‌شان به جایی است که پول خود را خرج می‌کنند و برندهایی را که حمایت می‌کنند.طراحی سایت شرکتی  به عنوان یک طراح UX در سال 2022، طراحی برای فراگیر بودن، دسترسی و آگاهی اجتماعی زیرکانه از همیشه مهمتر است. شما می توانید در مورد طراحی فراگیر و چرایی اهمیت آن در قطعه کامل ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ما به طور خلاصه به وضعیت صنعت UX در سال 2022 اشاره کرده‌ایم. برای نگاهی عمیق‌تر به آنچه می‌توانید انتظار داشته باشید، طراحی سایت شرکتی این گردآوری از روندهای کلیدی UX برای سال آینده را بررسی کنید.

4. آیا یافتن کار برای طراحان UX جدید در سال 2022 دشوارتر خواهد بود؟

ما ثابت کرده ایم که طراحان UX همچنان مورد تقاضا هستند. با این حال، اگر یک طراح UX جدید یا مشتاق هستید، طراحی سایت شرکتی  احتمالاً از خود می‌پرسید که شانس شما برای یافتن شغل پس از برنامه یا بوت کمپ انتخابی شما چقدر است.

ما از Mike McCulloch، رئیس خدمات شغلی در CareerFoundry پرسیدیم که واقعاً در بحبوحه یک بیماری همه گیر جهانی، طراحی سایت شرکتی یک متخصص فناوری تازه واجد شرایط بودن چگونه است – و چه توصیه ای به کسانی که در جستجوی شغل هستند می کند.

مایک در راهنمای خود برای جستجوی کار در طول Covid-19، طراحی سایت شرکتی دو نکته بسیار جالب (و مهم) فروش منحصر به فرد را که طراحان UX جدید باید از آنها استفاده کنند، بیان می کند:

تجربه شما به عنوان یک دانشجوی آنلاین و از راه دور یک مزیت بزرگ در اقتصادی است که در آن کارفرمایان به طور فزاینده ای برای نقش های از راه دور استخدام می شوند و.

“وضعیت تازه وارد” شما در واقع برای کارفرمایان بسیار جذاب است.طراحی سایت شرکتی  برخلاف طراحان باتجربه، شما بدون هیچ گونه پیش داوری (و یا بسیار کمی) وارد می شوید و کارفرمایان خوب از دیدگاه های تازه ای که شما به ارمغان می آورید قدردانی کرده و به دنبال آن خواهند بود.

در عین حال، شرکت‌های خوب می‌خواهند روی افرادی سرمایه‌گذاری کنند که می‌توانند آموزش دهند و توسعه دهند،طراحی سایت شرکتی  و این اغلب به معنای جذب طراحان تازه‌کار با تجربه کم یا بدون تجربه است. نکته کلیدی این است که مهارت‌ها و دیدگاه‌های منحصربه‌فردی را که به صنعت می‌آورید شناسایی کنید و آنها را در برنامه‌های خود برجسته کنید.

البته، این چیزی است که مربی شغلی شما در آن به شما کمک می کند (فقط مطمئن شوید که یک برنامه طراحی UX را انتخاب کرده اید که مربیگری حرفه ای گسترده ای را به عنوان بخشی از بسته ارائه می دهد. اگر می خواهید بیشتر بدانید و برخی از گزینه ها را بررسی کنید، ما یک برنامه کامل ایجاد کرده ایم. راهنمای بهترین برنامه های صدور گواهینامه طراحی UX.)

بنابراین، برای پاسخ به سوال شما، وضعیت “تازه وارد” شما را در صنعت UX باز نخواهد داشت.طراحی سایت شرکتی  و از بسیاری جهات، به نفع شما خواهد بود. همانطور که دیدیم، مشاغل طراحی UX همچنان در عرضه فراوان هستند. تا زمانی که شرکت های مناسب (مثلاً در بخش های با رشد بالا) را هدف قرار دهید و خود را به درستی بازاریابی کنید، باید دریابید که فرصت های زیادی در این زمینه دارید.

5. طراحان UX چقدر می توانند در سال 2022 انتظار کسب درآمد داشته باشند؟

یکی دیگر از عوامل مهمی که باید در هنگام تغییر شغل در نظر گرفت، حقوق است. طراحی سایت شرکتی میزان درآمد شما به عنوان یک طراح UX به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند محل زندگی، نوع شرکت و صنعتی که در آن کار می کنید، و سطح تجربه شما.

در زمان نگارش این مقاله، میانگین دستمزد سالانه یک طراح UX در ایالات متحده بین 69600 تا 114300 دلار بستگی به موقعیت مکانی، طراحی سایت شرکتی تجربه، سابقه کار و مهارت های تخصصی دارد.

بهترین راه برای سنجش پتانسیل درآمد خود به عنوان یک طراح UX واجد شرایط جدید، طراحی سایت شرکتی بررسی داده های حقوق و دستمزد برای منطقه محلی خود با استفاده از سایت هایی مانند indeed، Glassdoor و Payscale است. همچنین می توانید راهنمای کامل حقوق و دستمزد طراح UX ما را بررسی کنید تا ببینید چگونه حقوق ها در سراسر جهان متفاوت است.

زمان بسیار خوبی برای تبدیل شدن به یک طراح UX است!

امیدواریم اکنون درک روشنی از بازار کار UX و همچنین انواع فرصت ها و چالش هایی که ممکن است به عنوان یک طراح UX در سال 2022 با آن روبرو شوید دارید.طراحی سایت شرکتی

ایجاد تجربیات کاربری متفکرانه، لذت بخش و فراگیر هرگز مهم نبوده است –طراحی سایت شرکتی  و به عنوان یک طراح UX، می توانید در شکل دادن به محصولات و خدمات آینده نقش داشته باشید.

به نظر خوب میاد؟ بیایید نگاهی بیاندازیم که چگونه می توانید یک طراح UX شوید، قدم به قدم.

6. چگونه یک طراح UX شویم: راهنمای 8 مرحله ای

در ادامه، مراحلی را که می توانید برای تبدیل شدن به یک طراح UX بردارید، به شما آموزش خواهیم داد. طراحی سایت شرکتی اگر مایلید نحوه انتقال در فرم ویدیو را یاد بگیرید، ما از طراح تجربه کاربری مورین پرسیدیم که نکات خود را بر اساس تغییر شغل شخصی خود به اشتراک بگذارد:

برای هشت مرحله ای که امروز ارائه می کنیم، سه مرحله اول تا حد زیادی اکتشافی هستند و به شما کمک می کنند تعیین کنید که آیا UX واقعا برای شما مناسب است یا خیر.

پنج مورد بعدی تماماً در مورد ایجاد تخصص فنی – مهارت‌های سخت – و سرمایه حرفه‌ای – مهارت‌های نرم هستند -طراحی سایت شرکتی  شما باید مدیران طراحی و استخدام مدیران را متقاعد کنید که شما فرد مناسبی برای این کار هستید.

اگر احساس می‌کنید برخی از مراحل اولیه را انجام داده‌اید، به سادگی یکی از مراحل بعدی را در لیست انتخاب کنید تا مستقیماً به آن بروید.

بدون هیچ مقدمه‌ای، در اینجا هشت مرحله وجود دارد که برای تبدیل شدن به یک طراح UX باید بردارید:

شروع به خواندن در UX کنید

اصول کلیدی UX را بیاموزید

با روش ها و فرآیندهای طراحی UX کلیدی آشنا شوید

یادگیری خود را با یک دوره UX معتبر ساختار دهید

آنچه را که یاد می گیرید در پروژه های دنیای واقعی اعمال کنید

ابزارهای تجارت را یاد بگیرید

پورتفولیوی UX خود را بسازید

شبکه ای با طراحان مشتاق و با سابقه

آیا آماده تبدیل شدن به یک طراح UX هستید؟ عالی سپس اجازه دهید شروع کنیم.

1. شروع به خواندن در UX کنید. از خود بپرسید: “این برای من است؟”

بنابراین شما به UX علاقه مند هستید. عالی. اما در واقع این به چه معناست؟

آیا این به این معنی است که شما عاشق تجزیه و تحلیل داده های کمی هستید و از غوطه ور شدن در تحقیقات UX ناامید هستید؟ طراحی سایت شرکتی  یا به این معنی است که شما عاشق توسعه و آزمایش نمونه‌های اولیه سریع روی کاربران واقعی هستید و برای تولید یک تجربه پیشرو در صنعت تکرار می‌کنید؟ یا شاید به این معنی باشد که شما یک ریز کپی هستید که می‌توانید پیامی جذاب و جذاب را تنها در تعداد کمی از کاراکترها ارائه دهید.

اولین قدم شما این است که رشته‌های مختلفی را که کلیسای وسیع طراحی UX مدرن را تشکیل می‌دهند، درک کنید، طراحی سایت شرکتی بنابراین قبل از تصمیم‌گیری در مورد اینکه آیا برای شما مناسب است یا خیر، فضای داخلی آن را بررسی کنید. حوزه خاصی از تجربه کاربر

پس چگونه باید این همه دانش را از دورترین نقاط جهان و وب آن جمع آوری کنید؟ خوب، همانطور که معمولاً انجام می دهید انجام دهید. طراحی سایت شرکتی اگر در حال حاضر زمان زیادی را در اینستاگرام می گذرانید، UXBites را دنبال کنید (و البته همه کانال های عالی دیگر آنجا).

نکات و توصیه های قابل هضم را به صورت روزانه دریافت خواهید کرد که مستقیماً به فید خود تحویل داده می شود. طراحی سایت شرکتی  اگر کمی زمان بیشتری در اختیار دارید، به خوبی می ارزد که در کانال های یوتیوب زیر مشترک شوید: AJ&Smart، CareerFoundry، The Futur، و Jesse Showalter. از نظر وبلاگ ها، شناخته شده ترین آنها عبارتند از UXPlanet، UXCollective و InsideDesign by InVision.

یک فنجان چای خوب و یک کتاب خوب را ترجیح می دهید؟ سپس ما نیز چند توصیه برای شما داریم.

شما باید با The Design Of Everyday Things شروع کنید، کتابی مهم که توسط Don Norman نوشته شده و پدر طراحی UX محسوب می شود.طراحی سایت شرکتی  پس از آن، می توانید به سراغ Don’t Make Think بروید و 100 چیزی که هر طراح باید درباره مردم بداند.

البته، اگر در مورد ورود به UX بسیار جدی هستید، می توانید تمام موارد بالا را انجام دهید: ابتدا خواندن کتاب ها به شما پایه ای قوی می دهد،طراحی سایت شرکتی  اشتراک در وبلاگ ها شما را در جریان آخرین روندها و پیشرفت ها قرار می دهد، و دنبال کردن حساب‌های رسانه‌های اجتماعی، هر چند وقت یک‌بار از طریق فیدهایتان، بینش کمی قانع‌کننده به شما ارائه می‌دهد.

اوه، و اگر به پادکست علاقه دارید، دوستان ما در InVision 15 پادکست طراحی برتر خود را جمع آوری کردند.

2. اصول کلیدی UX را بیاموزید

بنابراین شما آماده هستید که ابتدا به اصول UX شیرجه بزنید – اما آنها چه هستند و از کجا شروع می کنید؟

قانون طلایی طراحی UX، کاربر محوری است، و شما متوجه خواهید شد که هر یک از قوانین خاص و بهترین شیوه هایی که با آن مواجه می شوید، طراحی سایت شرکتی  به این اصل یکپارچه در همه جا کمک می کند.

اما کاربر محوری دقیقا به چه معناست؟ خوب، همه چیز در مورد اول قرار دادن کاربر است. طراحی سایت شرکتی  با در نظر گرفتن افراد واقعی و تصمیم گیری بر اساس آنچه واقعاً به آن نیاز دارند – نه بر اساس آنچه شما فرض می کنید که آنها نیاز دارند.

به عنوان یک طراح UX، وظیفه شما این است که از کاربر دفاع کنید و در عین حال سهامداران کسب و کار را راضی نگه دارید طراحی سایت شرکتی . این به این معنی است که بدانید کاربران هدف شما چه کسانی هستند، بفهمید آنها چه نیازهایی دارند و از محصولی که طراحی می کنید چه انتظاراتی دارند و سپس راه حلی ارائه دهید که کاربر پسند، از نظر فنی امکان پذیر و از نظر بودجه و اهداف تجاری قابل اجرا باشد.

شما می توانید به کاربر محوری به عنوان ستون UX فکر کنید. انشعاب از این ستون مجموعه ای کامل از قوانین و اصول است که شما را راهنمایی می کند تا تصمیمات هوشمندانه و در ابتدا کاربر را بگیرید. کتاب اصول جهانی طراحی کمتر از 125 قانون و دستورالعمل برای UX خوب ارائه می دهد – اما این یک نقطه شروع بسیار سنگین است.طراحی سایت شرکتی  اگر کمی سخت به نظر می رسد، این هفت اصل طراحی جهانی را بررسی کنید که طرح های شما را جامع تر می کند.

Jonny Grass طراح UX و معلم CareerFoundry به طراحان UX جدید و مشتاق توصیه می کند که فقط با پنج اصل کلیدی طراحی UX شروع کنند: طراحی سایت شرکتی  سلسله مراتب، سازگاری، تأیید، کنترل کاربر و دسترسی. جانی در این راهنما هر یک از این اصول و چرایی اهمیت آنها را توضیح می دهد: پنج اصل کلیدی برای طراحان UX جدید.

برای مطالعه بیشتر پیرامون مبحث اصول کلیدی UX، توصیه می کنیم به این اصول اولیه تجربه کاربری که توسط usability.gov، طراحی سایت شرکتی پنج اصل طراحی محصول اندرو زاکک طراح محصول برای تجربه کاربری بهتر و همچنین شش کلید استیو جابز ارائه شده است، نگاهی بیندازید. اصول UX

3. در مورد روش ها و فرآیندهای اصلی طراحی UX بیاموزید

مهمترین روش های UX کدامند؟

هنگامی که با برخی از اصول کلیدی پشت این تمرین آشنا شدید، آماده کشف روش‌ها و تکنیک‌هایی هستید که در واقع طراحی UX را انجام می‌دهند.

قبل از زوم کردن روی روش‌های خاص، به طور کلی با فرآیند طراحی UX آشنا شوید.طراحی سایت شرکتی  در این مرحله، می‌خواهید یک نمای کلی از تمام مراحلی که برای طراحی (یا طراحی مجدد) یک تجربه کاربری موفق طی خواهید کرد، داشته باشید.

فرآیند طراحی UX را می توان به چهار مرحله کلیدی تقسیم کرد: تحقیق، طراحی، آزمایش و پیاده سازی.

در طول مرحله تحقیق، اهداف و الزامات پروژه مورد نظر را مشخص خواهید کرد.

کاربران هدف شما چه کسانی هستند و به چه چیزهایی نیاز دارند؟طراحی سایت شرکتی  آنها در چه زمینه ای با محصول یا خدمات مورد نظر تعامل دارند؟ محدودیت های پروژه چیست؟ برای دومی، باید با سهامداران کلیدی – به عنوان مثال، صاحبان محصول یا مدیرعامل – ارتباط برقرار کنید تا مواردی مانند محدودیت‌های بودجه و زمانی را تعیین کنید.

مرحله طراحی جایی است که شما راه حل هایی پیدا می کنید و شروع به تبدیل آنها به مصنوعات ملموس می کنید. طراحی سایت شرکتی اگر برخی از آن حساب‌های اینستاگرامی را که در بخش اول به آنها اشاره کردیم دنبال می‌کنید، بدون شک سهم خود را از وایرفریم‌ها مشاهده کرده‌اید. این دقیقاً همان چیزی است که در مرحله طراحی تولید خواهید کرد.

در نهایت، وایرفریم های شما به نمونه های اولیه با وفاداری بالا تبدیل می شوند که می توانند در مرحله آزمایش بر روی کاربران واقعی و نماینده آزمایش شوند.طراحی سایت شرکتی  تست کاربر بخش مهمی از فرآیند طراحی UX است، زیرا به شما این امکان را می‌دهد تا قبل از اینکه محصول را به بازار عرضه کنید، هرگونه نقص یا حفره قابلیت استفاده را در راه حل خود برجسته کنید.

پس از چندین دور آزمایش کاربر، وارد مرحله پیاده سازی خواهید شد.طراحی سایت شرکتی  در اینجا، شما طرح‌های خود را به توسعه‌دهندگان می‌سپارید تا آن‌ها را کدنویسی کنند و آنها را به یک محصول کاملاً کاربردی و آماده برای بازار تبدیل کنند (اگر یک طراح کامل هستید که یک یا دو چیز در مورد کدنویسی می‌دانید، امتیاز جایزه! ما معتقدیم که طراحانی که خودشان کدنویسی کنند). ما فرآیند طراحی UX را به طور مفصل در این راهنمای جامع پوشش داده‌ایم.

با در نظر گرفتن این نمای کلی، می توانید شروع به یادگیری روش ها و فرآیندهای خاصی کنید که در هر مرحله انجام می شود.طراحی سایت شرکتی  برای کمک به شما برای شروع، ما فهرست کوچکی از روش‌ها و تکنیک‌های کلیدی که طراحان UX استفاده می‌کنند را گردآوری کرده‌ایم:

تحقیق کاربر

نحوه انجام تحقیقات کیفی کاربر – ویدئو

شخصیت های کاربر

وایرفریمینگ

نمونه سازی

ساختار اطلاعات

تست کاربر

تست قابلیت استفاده

این فقط نوک کوه یخ است. همانطور که تحقیق و بررسی می کنید، متوجه می شوید که بسیاری از روش های ذکر شده در بالا،طراحی سایت شرکتی  تکنیک های بیشتر و خاص تری را در بر می گیرند (به ویژه تحقیقات کاربر و آزمایش کاربر).

بنابراین از کجا می توانید در مورد روش های بی شمار طراحی UX یاد بگیرید؟ مثل همیشه، اینترنت پر از راهنماهای مفید و آموزش های مبتدی است.

به عنوان یک نقطه شروع، این A-Z از تکنیک های UX توسط UX Mastery و این راهنمای بزرگ برای برخی از رایج ترین روش های طراحی UX در UX Planet را بررسی کنید. اگر بیشتر یک یادگیرنده سمعی و بصری هستید، در کانال YouTube CareerFoundry نیز محتوای کوتاه و طولانی آموزنده زیادی خواهید یافت.

4. یادگیری خود را با یک دوره UX معتبر ساختار دهید

هنگام انتخاب دوره طراحی UX به چه نکاتی باید توجه کنید؟

تاکنون، سفر شما به UX تماماً در مورد کشف بوده است. تلاشی نسبتاً مستقل که باعث شده است شما در وبلاگ‌ها، طراحی سایت شرکتی کتاب‌ها و کانال‌های یوتیوب مختلف سبکی آزاد داشته باشید. در حال حاضر، شما باید ایده خوبی از طراحی UX داشته باشید – و اینکه آیا این حرفه ای است که به طور جدی می خواهید دنبال کنید یا خیر.

با فرض اینکه شما واقعاً هنوز می خواهید یک طراح UX شوید، وقت آن است که آن را یک درجه بالا ببرید.طراحی سایت شرکتی  همانطور که متوجه شده اید، محتوای زیادی در آنجا وجود دارد، و در حالی که این برای خواندن پس زمینه ایده آل است، شما را به یک طراح UX قابل استفاده تبدیل نمی کند. آنچه اکنون به آن نیاز دارید یک رویکرد ساخت یافته و عملی برای یادگیری است.

وقتی نوبت به انتخاب دوره طراحی UX می رسد، می خواهید مطمئن شوید که بهترین ارزش را برای پول خود دریافت می کنید.طراحی سایت شرکتی  به هر حال، این یک سرمایه گذاری در آینده شما است، بنابراین باید آن را به درستی انجام دهید – و همه دوره های طراحی UX یکسان ایجاد نمی شوند.

بنابراین هنگام انتخاب دوره طراحی UX دقیقاً باید به دنبال چه چیزی باشید؟ بر اساس دانش گسترده خود از صنعت، طراحی سایت شرکتی ما چک لیستی از نکات را گردآوری کرده ایم که به شما کمک می کند تا بهترین ها را از بقیه تشخیص دهید:

یادگیری پروژه محور

به دنبال دوره ای باشید که شما را ملزم به انجام عملی کند. کارفرمایان می خواهند ببینند که شما بر مهارت های عملی درست تسلط یافته اید،طراحی سایت شرکتی  بنابراین فقط یادگیری تئوری کافی نیست. یک دوره خوب باید محتوای تخصصی همراه با تمرینات عملی برای آزمایش آنچه یاد گرفته اید ارائه دهد.

تمرکز قوی بر ساختن یک پورتفولیو

این با نکته فوق همراه است. مهم است که دوره انتخابی خود را با چیزی ملموس برای نشان دادن آن فارغ التحصیل کنید،طراحی سایت شرکتی  و اولین چیزی که کارفرمایان به آن نگاه می کنند نمونه کار طراحی شما است. دوره ای را انتخاب کنید که نه تنها شما را وادار به کار بر روی حداقل یک پروژه نمونه کار می کند، بلکه به شما کمک می کند تا نمونه کارها را برای بازار کار اصلاح و صیقل دهید.

حمایت انسانی

یادگیری یک زمینه کاملاً جدید از ابتدا دشوار است – دو راه در مورد آن وجود ندارد. طراحی سایت شرکتی کاری که نمی‌خواهید انجام دهید این است که مقدار زیادی پول برای یک دوره طراحی UX خرج کنید تا بتوانید خودتان محتوا را درگیر کنید. موثرترین دوره های موجود در بازار آنهایی هستند که حمایت انسانی را به عنوان بخشی از برنامه درسی ارائه می دهند. دوره ای را انتخاب کنید که شما را با حداقل یک متخصص صنعت جفت می کند، خواه یک مربی، یک معلم خصوصی یا (سناریوی ایده آل!) هر دو باشد. ما اهمیت مربیگری را با جزئیات بیشتری در این مقاله پوشش داده ایم.

برنامه درسی تخصصی

مراقب محتوای انتخاب شده باشید. بسیاری از ارائه دهندگان دوره در مورد برنامه درسی تخصصی خود اظهار نظر می کنند که با بررسی دقیق تر،طراحی سایت شرکتی  در واقع تلفیقی از محتوای شخص ثالث است. طبیعی است که یک دوره طراحی UX به شما منابع دیگری را برای مطالعه بیشتر نشان دهد، اما در حالت ایده آل برنامه درسی اصلی توسط نویسندگان برنامه درسی متخصص نوشته می شود (و به طور مداوم به روز می شود).

پشتیبانی شغلی

تسلط بر مهارت های مناسب تنها نیمی از نبرد است. اگر در مورد ورود به صنعت و به دست آوردن یک نقش UX جدی هستید، طراحی سایت شرکتی به دنبال دوره ای باشید که پشتیبانی حرفه ای تخصصی ارائه می دهد. برای مثال، در اینجا در CareerFoundry، برنامه تغییر شغل UX ما یک ماژول کامل آماده‌سازی شغل را در بر می‌گیرد. همچنین به دانش‌آموزان یک متخصص حرفه‌ای اختصاص داده می‌شود که مربیگری یک به یک را در طول دوره جستجوی کار ارائه می‌کند.

علاوه بر نکات ذکر شده در بالا، وضعیت شخصی خود را نیز در نظر بگیرید. هر هفته چقدر زمان می توانید به یادگیری UX اختصاص دهید؟طراحی سایت شرکتی  از نظر زمان بندی به چه میزان انعطاف نیاز دارید؟ بودجه شما چقدر است؟

در نهایت، اگر برای یک دوره UX هزینه می‌کنید، بسته کامل تغییر شغل را می‌خواهید. برخی از ارائه دهندگان (مانند ما) این را با ضمانت شغلی تضمین می کنند.طراحی سایت شرکتی  اگر ظرف شش ماه پس از فارغ التحصیلی شغلی پیدا نکردید، پول خود را پس خواهید گرفت. قبل از اینکه متعهد شوید، مطمئن شوید که موارد زیر را انجام داده اید:

انجام تحقیقات بازار کامل

بررسی نظرات مشتریان

با یک مشاور شغلی صحبت کنید

به دنبال داستان های موفقیت فارغ التحصیلان قانونی باشید

اگر در مورد ایجاد حرفه در UX جدی هستید، باید یادگیری خود را به گونه ای ساختار دهید که تئوری و عمل را با هم ترکیب کند. طراحی سایت شرکتی یک دوره خوب طراحی UX مسیری منطقی را در اختیار شما قرار می‌دهد که باید همه پایه‌ها را به ترتیب درست پوشش دهید.

بسیاری از دوره ها در آموزش تئوری UX عالی هستند، اما همه دوره ها روی نتایج مشخص تمرکز ندارند. تعداد کمی از پیشنهادات، طراحی سایت شرکتی مانند برنامه طراحی CareerFoundry UX، همه اینها را فراهم می‌کند – و در پایان کار شما را تضمین می‌کند.

5. تا جایی که می توانید تمرین کنید

کجا می توانید فرصت هایی را برای به کارگیری مهارت های طراحی UX نوظهور خود پیدا کنید؟

اگر می خواهید یک طراح UX شوید، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که آنچه را که یاد می گیرید تمرین کنید.طراحی سایت شرکتی  جدای از پروژه های نمونه کار که به عنوان بخشی از دوره طراحی UX خود پوشش می دهید، می توانید با انجام کارهای طراحی فوق برنامه تا حد امکان به خود یک مزیت واقعی بدهید.

مگر اینکه به اندازه کافی خوش شانس باشید که در حالی که هنوز طناب ها را یاد می گیرید، مشتری پولی را به دست آورید، طراحی سایت شرکتی باید در جستجوی راه هایی برای کسب تجربه فعال و خلاق باشید. برای کمک به شما در مسیر درست، در اینجا سه استراتژی کلیدی وجود دارد که می توانید از آنها برای دستیابی به طراحی استفاده کنید.

مهارت های طراحی خود را داوطلب کنید

استخدام طراحان می تواند گران باشد،طراحی سایت شرکتی  و تعداد زیادی خیریه و سازمان های غیر انتفاعی وجود دارند که از بهره مندی از مهارت های طراحی نوپا شما خوشحال خواهند شد. داوطلبی مبتنی بر مهارت یک راه عالی برای به دست آوردن تجربه دنیای واقعی و در عین حال جمع آوری پروژه های جالب برای مجموعه خود است.

نه تنها این: داوطلب شدن همچنین یک راه عالی برای گسترش شبکه و ایجاد ارتباطات ارزشمند صنعتی است – طراحی سایت شرکتی به غیر از عامل احساس خوب! از پلتفرم هایی مانند Catchafire، donate:code و VolunteerMatch برای یافتن فرصت های داوطلبانه مناسب استفاده کنید.

یک طراحی مجدد ناخواسته انجام دهید

آیا اخیراً از برنامه یا وب سایتی استفاده کرده اید که در زمینه UX کمی کمبود داشته باشد؟طراحی سایت شرکتی  شاید تجربه کاربری خاصی وجود داشته باشد که به دلایل اشتباه در حافظه شما نقش بسته است. این فرصت عالی برای طراحی مجدد ناخواسته است.

طراحی مجدد ناخواسته اساساً یک چالش طراحی داوطلبانه است که شما صرفاً برای سرگرمی آن (و کسب تجربه ارزشمند UX) آن را انجام می دهید.

اگر می‌خواهید درباره این روش محبوب UX بیشتر بدانید، به مقاله طراح دیجیتال شان هروو در مورد ارزش طراحی‌های مجدد ناخواسته نگاهی بیندازید و به توصیه‌های جیسون لی در مورد چگونگی انجام یک طراحی مجدد ناخواسته که مردم واقعاً به آن اهمیت می‌دهند توجه کنید. برای الهام گرفتن، طراحی سایت شرکتی طرح‌های ناخواسته LastPass و Sephora توسط طراح محصول Priyanka Gupta را بررسی کنید.

طراحی UX را در شغل فعلی خود اعمال کنید

شاید در حین یادگیری UX به صورت تمام وقت کار می کنید و تمام وقت دنیا را ندارید که به پروژه های پرشور یا داوطلبانه اختصاص دهید.  طراحی سایت شرکتی اگر اینطور است، برای فرصت هایی برای تمرین UX کمی به خانه نگاه کنید. یک چالش بالقوه را در محل کار فعلی خود شناسایی کنید و سعی کنید با استفاده از متدولوژی های UX به آن بپردازید.

شاید شما در یک مغازه کار می کنید و می خواهید تجربه مشتری را بهبود ببخشید.طراحی سایت شرکتی  چرا مصاحبه های سریع و کثیف کاربر با مشتریان انجام نمی دهید تا بفهمید آنها چه می خواهند؟ شاید شما در یک دفتر کار می کنید و نمی توانید هرج و مرج سیستم فایل دیجیتال شرکت را تحمل کنید.

این می تواند یک تمرین عالی در معماری اطلاعات باشد! این استراتژی سوم از شما می‌خواهد که کمی خارج از چارچوب فکر کنید، اما زمانی که در ذهنیت طراح UX خود فرو رفتید، فرصت‌ها را در همه جا خواهید دید.

6. ابزارهای تجارت را بیاموزید

برخی از مهمترین ابزارهای صنعت کدامند و بهترین راه برای تسلط بر آنها چیست؟

یادگیری ابزارهای تجارت با تسلط بر مهمترین روش ها و فرآیندهای UX همراه است. طراحی سایت شرکتی کارفرمایان از شما انتظار دارند که با ابزارهای بزرگ طراحی UX مانند Sketch و InVision راحت باشید، اما این ایده خوبی است که با دیگران نیز آزمایش کنید.

هر طراح ترجیحات فردی خود را دارد، بنابراین با چند گزینه مختلف بازی کنید و ببینید کدام یک را بیشتر دوست دارید.

بنابراین دقیقاً به چه چیزی در جعبه ابزار طراحی UX خود نیاز دارید؟طراحی سایت شرکتی  در اینجا برخی از محبوب ترین ابزارها برای مراحل مختلف فرآیند طراحی آورده شده است:

ابزار تحقیق کاربر

Lookback.io

تایپ فرم

Reframer

ابزارهای وایرفریم و نمونه سازی

طرح

Adobe XD

فیگما

دیوانگی

InVision

UXPin

ابزارهای تست کاربر و تست قابلیت استفاده

Usability Hub

هاتجار

بهینه

یوسابیلا

ما فقط تعداد انگشت شماری از ابزارها را در اینجا فهرست کرده ایم – ده ها، اگر نه صدها ابزار دیگر وجود دارد. برای شروع آموزش خود با ابزارهای UX، توصیه می کنیم با لیست های طراحی شده مشورت کنید. Joanna Ngai، طراح UX در مایکروسافت، موارد دلخواه خود را در این لیست جامع از ابزارهای طراحی UX به اشتراک می گذارد.

ما همچنین به طور گسترده به این موضوع پرداخته‌ایم: این 10 ابزاری را که طراحان UX برای انجام کارهای شگفت‌انگیز از آن‌ها استفاده می‌کنند، و همچنین مجموعه ابزارهای Wireframing را بررسی کنید. UX Mastery در این لیست غول پیکر از بیش از 200 ابزار برای طراحان UX سنگ تمام گذاشته است.

اگر هنوز مطمئن نیستید که روی کدام ابزار تمرکز کنید، از طراحان همکار بپرسید که از چه ابزارهایی استفاده می کنند. در همان زمان، با مرور آگهی‌های شغلی طراح UX، متوجه شوید که چه ابزارهایی در صنعت محبوب‌تر هستند – چه ابزارهایی معمولاً توسط کارفرمایان ارجاع می‌شوند؟ دوره طراحی UX شما نیز احتمالاً توصیه هایی را ارائه می دهد.

7. پورتفولیوی UX خود را بسازید

سبد طراحی UX دقیقا چیست و چه چیزی باید داشته باشد؟

این ویدیو را برای نکات برتر نمونه کارها تماشا کنید و به خواندن ادامه دهید تا در مورد اینکه چرا یک نمونه کار بسیار مهم است بیشتر بدانید.

قبلاً گفته‌ایم و باز هم خواهیم گفت: نمونه کارها ارزشمندترین دارایی شما به عنوان یک طراح UX است. در ساده ترین عبارت، نمونه کار شما یک وب سایت شخصی است که شما را معرفی می کند و مجموعه ای از کارهای شما را به نمایش می گذارد. اما، اگر به درستی انجام شود، بسیار بیشتر از آن انجام می شود. داستانی را روایت می کند و بیننده را به سفر می برد.

چرا این مهم است؟ خوب، کارفرمایان فقط نمی‌خواهند رابط‌های زیبا و محصولات نهایی را ببینند، بلکه می‌خواهند بدانند چگونه به آنجا رسیده‌اید. نمونه کارها شما باید روند شما را نشان دهد: چگونه مشکلات را حل می کنید؟ الگوهای فکری و فرآیندهای شما به عنوان یک طراح UX چیست؟

به نقل از استاد طراحی سارا دودی:

«بیشتر طراحان UX در مورد نمونه کارها اشتباه بزرگی مرتکب می شوند. آنها کار خود را نشان می دهند، اما در مورد کار خود به مردم نمی گویند. آن‌ها آن زمینه را ارائه نمی‌کنند، و بدون زمینه، هیچ‌کس که به پورتفولیوی UX شما نگاه می‌کند نمی‌تواند درک کند که چرا تصمیم‌هایی را گرفته‌اید.

در بخش پنج، سه تکنیک را بررسی کردیم که می‌توانید از آنها برای جمع‌آوری مطالعات موردی ارزشمند برای پورتفولیوی خود استفاده کنید. چالش بعدی این است که آنها را به گونه‌ای ارائه کنیم که داستان بسیار مهم را بیان کند.

بنابراین چه چیزی را باید در سبد طراحی UX خود بگنجانید؟ کارفرمایان و مشتریان دقیقاً به دنبال چه چیزی هستند؟

تیفانی ایتون، طراح تعامل در گوگل، پنج مؤلفه کلیدی را که یک پروژه نمونه کار خوب را تشکیل می دهند، تشریح می کند:

زمینه – مشکلی که در تلاش برای حل آن هستید

دامنه: عوامل داخلی و خارجی پیرامون مشکل

منطق – فرآیند طراحی شما

بصری – ظاهر، احساس و عملکرد طراحی نهایی

تأثیر – آنچه مردم از راه حل طراحی شما حذف می کنند

به عنوان یک تازه وارد در این زمینه، فکر ایجاد یک نمونه کار برجسته ممکن است کاری نسبتاً دلهره آور به نظر برسد – اما نیازی به احساس ترس نیست. ما تعداد بیشماری از دانشجویان طراحی UX را دیده‌ایم که نمونه کارهای قابل توجهی را کاملاً از ابتدا ایجاد می‌کنند. فقط به این مطالعه موردی ایجاد شده توسط میریام ناوو، طراح UX، به عنوان بخشی از برنامه طراحی UX تایید شده ما، و این برنامه ایده آل توسط Huiqin Gao، فارغ التحصیل CareerFoundry، نگاه کنید.

همانطور که می بینید، هر دو طراح مشکلی را که برای حل آن تعیین کرده اند و همچنین ابزارها و فرآیندهایی که استفاده کرده اند، همراه با مصنوعات بصری که تکامل طرح نهایی را مستند می کند، به تفصیل شرح داده اند.

قبل از شروع به کار در نمونه کارها، کمی وقت بگذارید تا کاوش کنید و الهام بگیرید. در دنیای شگفت انگیز مجموعه طراحی UX غوطه ور شوید و بهترین شیوه های صنعت را مطالعه کنید. Shilpa Tripathi، متخصص طراحی UX در SAP، سیزده بهترین شیوه نمونه کارها UX را برای کمک به شما در راه خود بیان کرده است.

ما همچنین با کمک مربی طراحی UX و مربی راه‌اندازی، توبیاس ترپمن، راهنمای جامعی برای ایجاد یک نمونه کار UX قاتل، همراه با توصیه‌هایی در مورد مواردی که باید در نمونه کار خود بگنجانید، تکنیک‌هایی برای اطمینان از متمایز شدن نمونه کارها، و همچنین، گردآوری کرده‌ایم. به عنوان برخی از نمونه کارها بسیار مهم است.

برای الهام گرفتن بیشتر از نمونه کارها، این پنجاه نمونه کار ضروری UX و همچنین این پروژه های نمونه کار دانشجویی CareerFoundry را بررسی کنید:

برنامه یادگیری واژگان الویرا هلن پارت

اپلیکیشن آرون اکبری مورت برای علاقه مندان به خالکوبی

اپلیکیشن معماری Alex Alman

Comments are closed