Anglie zakončila kampaně Ligy národů po napínavé remíze 3:3 proti Německu

Anglie a Německo uhrály vzrušující remízu 3:3, aby v pondělí večer ukončily své kampaně Ligy národů ve Wembley. Vedení Německa bylo z velké části připsáno Maguireovi poté, co nešikovně fauloval Jamala Musiala za penaltu Ilkaye Gundogana a poté ztratil držení míče. Gundogan přistoupil, aby proměnil bodový kop. Než si sundal Anglie dres, byl to pro Maguirea, který nemá formu, a základní sestavu Erika ten Haga hrozný okamžik. Navzdory ztrátě místa v prvním týmu v Manchesteru United se Shaw i Maguire objevili v obou zápasech Ligy národů za Anglii, přičemž Maguire hrál každou minutu v zápasech s Itálií a Německem.

S politováním vám musíme oznámit, že Harry Maguire stále dělá věci s Harrym Maguireem a že to začíná dosahovat bodu, kdy možná bude muset být z tohoto týmu stažen pro jeho vlastní dobro. Je zřejmé, že Maguire právě teď není fit nebo připravený nebo schopný vystupovat na této úrovni se svým Fotbalové dresy. Tu formu možná najde na tréninku. Zprávy z počátku tohoto roku naznačovaly, že rozbitá šatna United byla rozdělena ohledně postavení Maguire v týmu. Maguire přesně ukázal, proč byl vyřazen z Manchesteru United a proč se klade tolik otázek o Southgateově pokračující víře v něj.

Losování zajistilo, že Anglie vstoupí do letošního mistrovství světa bez vítězství v posledních šesti zápasech. Ještě mají čas udělat změny v Fotbalové dresy. Přestože Tři lvi ukončili dlouhé sucho před brankou, jejich naděje na mistrovství světa vypadají podle důkazů z pondělního večera mizivé. Na otázku, zda zůstat u svých důvěryhodných hráčů, Southgate odpověděl: „Vím, že se každý zaměří na Harryho, ale během dvou zápasů se objevilo několik velmi důležitých momentů, které Harry ve svém Anglie dres prožil. ať už si myslíte, že šlo o to, že byl odvážný a zoufalý, alespoň to trochu povzbudilo anglické kroky před mistrovstvím světa.

Comments are closed