Barcelona znovu utrpěla předčasný odchod z Ligy mistrů, když se střetla s Bayernem Mnichov

Bayern Mnichov znovu připomněl Barceloně, jaký je rozdíl mezi sestavením kádru pro slávu Ligy mistrů a hraním jako ten, kdo toho je schopen. Pokud Robert Lewandowski nelitoval svého přestupu do FC Barcelona z Bayernu Mnichov, určitě bude právě teď. Ale mohl by se spolehnout na to, že si to vynahradí Polsko MS ve fotbale 2022 dres. Barca, která byla již po výhře Interu předurčena hrát Evropskou ligu, skončila na špatném konci velmi jednostranné prohry 3:0 s Bayernem Mnichov na Camp Nou později během dne. Tým Xaviho Hernandeze šel do zápasu s vědomím, že už druhý rok po sobě nemá šanci dostat se do vyřazovacího kola.

“Dnes jsme nebyli na úrovni Bayernu,” ​​řekl Xavi po prohře s Bayernem. “Byli lepší. V Mnichově jsme byli sami sebou, ale dnes byli lepší, intenzivnější.” Manažer zvolil podobnou sestavu jako tým, který v neděli přesvědčivě rozebral Athletic Bilbao 4:0, přičemž Pedri operoval na levé straně, ale mohl se volně pohybovat. Od tria skvělých asistencí Serge Gnabryho až po Erica Maxima Choupo-Motinga. útočník Robert Lewandowski, to byla další výhra Bayernu. Polák však ve dvou zápasech proti svému bývalému týmu vyvázl s nulou branek a nulovou asistencí, přesto si v Dresy MS ve fotbale 2022 nemohl dovolit nic dělat.

Může být Lewandowski trochu nostalgický? Myslíte si, že svého kroku lituje? Letošní sezóna v Barce pro něj může být vnímána pouze jako neúspěch, vzhledem k jeho deklarovaným ambicím jednou vyhrát Zlatý míč. Doufám, že se mu bude dařit v Polsko MS ve fotbale 2022 dres. Útočník Barcelony je již nyní nejlepším střelcem své země (s 76 góly) a nejlepším hráčem všech dob. A Polsko se kvalifikovalo na své druhé mistrovství světa v řadě, což mu znovu poskytlo vhodnou scénu, aby mohl předvést svůj talent v Dresy MS ve fotbale 2022. Mezitím bude muset Barca zaměřit své úsilí jinam. Do Evropské ligy vstoupí v roce 2023 a čeká je španělský Supercopa a Copa del Rey.

Comments are closed