Forum Siteleri – Arama Pazarlamanızı Artırın

Forum siteleri arama pazarlamanızı artırır. Neden? Niye? İşletmeniz için doğru siteyi bulmak, çevrimiçi pazarlamanızı artırmak için çok önemlidir; belirli hizmetlerinizle ilgilenen doğru topluluğu bulun. Sunduğunuz şeyle ilgisi olmayan bir sitede zamanınızı boşa harcamayın. Sizinle ilgili anahtar kelimeleri kullanarak hizmetleriniz için hub sitelerini bulun. Daha fazla ayrıntı alın bahis forum sitesi

 

Seçtiğiniz forum miktarına aşırı yüklenmeyin, bu kafa karıştırıcı olabilir ve değerli zamanınızı boşa harcayabilirsiniz. Çok sayıda gönderisi olan ve günlük olarak güncellenen forumlar bariz popüler sitelerdir. Bu sitelerde, daha eski kayıt tarihlerine sahip olanların yeni gönderilen kayıtlara göre tercih edildiğini göreceksiniz, hatta yayınlamadan önce beklemeniz gerekebilir, bu yüzden ne kadar erken kayıt olursanız o kadar iyi.

 

Bir isim ve avatar seçerken kullanıcı dostu olun, garip hecelenmiş kelimeler ve sayı kombinasyonları potansiyel müşterilerin hatırlaması zordur, işletme adınız (önceden çekilmemişse) ve bir otoportre resminiz üyeler için çok daha hoştur. Seçtiğiniz forumun sizin için doğru olup olmadığını öğrenmenin iyi bir yolu, bir süre oturup izlemek, işlerin nasıl yapıldığına dair bir fikir edinmek, doğrudan kendiniz için bir reklamla girmek, yasaklandığınızı görebilir site.

 

Yayınladıkları şeylerle aktif ve yapıcı olanları arayın. Bu forumlara ilk katıldığınızda protokol çok önemlidir, başlangıçta soruları doğrudan profesyonel bir şekilde cevaplayın, başlangıçta ölçülü olmak uzun vadede temettü ödeyecek, insanlar size ve cevaplarınıza güvenmeye başlayacak, yavaş ama emin adımlarla yapacaksınız. saygı kazanmak. Diğer üyelerin saygısını ve güvenini kazandıktan sonra, sunduğunuz şey hakkında daha açık olabilirsiniz, tüm forum topluluğunun yararına olan tekniklere odaklanabilirsiniz. Üyelere indirim veya bedava teklifler sunacaksanız, önce moderatörlerden izin aldığınızdan emin olun.

 

Profilinizi oluştururken, onu ilginç kıldığınızdan emin olun, birkaç kişisel not her şeyi değiştirebilir – çevrimiçi imajınız için ilk izlenimler önemlidir. Kolaylıkla bırakabileceğiniz bir e-posta adresi kullanın, bu forumlarda çok sayıda spam gönderici ve kimlik hırsızı olabilir, yalnızca herkese açık olmasını umursamadığınız bilgileri verin. Kendiniz hakkında bir tanıtım yapmanız istenirse, kısa ve öz yapın, foruma faydalı bir ek olmak istediğinizi bildirin. Bazı forumlarda, yaptığınız her gönderinin sonunda imza kullanırlar, bunu kendi web sitenizin reklamını yapmak için kullanın, yine kısa ve öz en iyisidir.

 

Doğru forumda geçirdiğiniz zaman, işinizin arama pazarlaması için çok avantajlı olabilir ve aynı fikirdeki insanlarla sosyalleşmenin eğlenceli bir yolu olabilir; Akıllıca kullanılan forum siteleri daha fazla müşteri üretir ve bu da daha fazla gelir sağlar. Seçtiğiniz forumların bilgili, yararlı ve saygılı bir üyesi olmak, şirketiniz için satışlarınızı ve reklamlarınızı artırmak için uzun bir yol kat edecek ve kendinizi tanıtmanın ağızdan ağza tavsiyelerden daha iyi bir yolu olabilir. İşinizi tanıtmak için katılma nedeninize odaklanın.

Comments are closed