Kāpēc motociklu eļļa ir svarīga velosipēdu apkopei

Kopsavilkums: Šajā rakstā ir sniegta īsa informācija par cita veida motociklu eļļu, lai velosipēds darbotos nevainojami.

Motocikli ir tikpat augstas kvalitātes eļļu cienīgi kā automobiļi. Vairāki motociklu apgriezieni minūtē ir gandrīz divreiz lielāki nekā parasti ar vieglo automašīnu. Pie šāda ātruma motora spriegumi ir ārkārtīgi lieli, un ir svarīgi izvēlēties pareizo eļļu, lai aizsargātu iekšējos komponentus. Motociklu eļļa var ļoti palīdzēt aizsargāt jūsu motoru, ķēdes kasti un transmisiju.

Tā kā lielākā daļa motociklu ir ieteicamie transportlīdzekļi, kas netiek vadīti katru dienu vai parasti netiek vadīti ilgāku laiku, kopējais laiks, ko velosipēds pavada stāvvietā, nozīmē, ka motocikli galvenokārt ir pakļauti rūsas problēmām, kas rodas uzglabāšanas dēļ. Mitri apstākļi var arī paātrināt rūsas veidošanos, izraisot eroziju motorā un ķēdē.

Daudzi cilvēki atzīst, ka, tā kā viņu motors un ķēde ir ieeļļoti, tie ir aizsargāti pret šāda veida bojājumiem. Tomēr, lai AutomašīnuEļļa varētu piedāvāt maksimālu aizsardzību pret koroziju, tajā jābūt unikālām esencēm, kas vienmēr ir paredzētas pārklājumam un aizsardzībai. Sintētiskā motociklu eļļa ir īpaši verbalizēta ar šīm piedevām.

Neskaitot spiedienu ar lielu dzinēja apgriezienu skaitu, vislielākais kaitējums standarta motocikla motoram tiek nodarīts aukstās iedarbināšanas laikā. Kad velosipēda motors visu nakti ir bijis mazkustīgs, visa motoreļļa izplūst pa motoru un eļļas traukā. Tas nozīmē, ka dažus izšķirošus mirkļus iedarbināšanas laikā dzinējs griežas bez eļļas drošības.

Protams, dzinēju ražotāji to saprot, un visi motori gandrīz uzreiz pēc aizdedzināšanas plānoja sasniegt ēteriskās eļļas spiedienu un pārklājumu. Tomēr eļļas veidam var būt izšķiroša loma tās rašanās ātrumā. Sintētiskā motociklu eļļa ir mazāk pakļauta samazinātai viskozitātei zemā augstā temperatūrā, tas nozīmē, ka aukstā laikā tā nesabiezējas un neplūst mazāk. Tas ļauj tam ātri pārvietoties pa motoru, iedarbinot to un sākt aizsargāt motora sastāvdaļas, pirms standarta motoreļļa var sasniegt optimālu viskozitāti.

Izvēloties SintētiskāEļļa, katrs no šiem jautājumiem ir jāmēra. Novietojot velosipēdu nedēļu pēc smagas braukšanas nedēļas nogales, sirdsmiers, ka piektdien dodoties braukt, viss būs sagatavots, ir nenovērtējams. Sintētiskā eļļa ir atslēga, lai iegūtu maksimālu dzīvi un vēlmi no motocikla. Eļļas izvēle motocikla motoram ir svarīgs uzdevums, ar kuru jāsaskaras katram īpašniekam, veicot eļļas nomaiņu kā daļu no savas efektīvās profilaktiskās uzturēšanas rutīnas.

Ja esat velosipēdu fanātiķis, jūs zināt, ka pareiza uzturēšana ir būtiska, lai nodrošinātu optimālu funkcionalitāti. Tāpat kā jebkuram aparātam, arī velosipēdiem ir nepieciešama atbilstoša aprūpe un apkope, it īpaši, ja plānojat braukt ar savu ļoti ilgu laiku. Palīdzētu, ja, izmantojot MočuEļļa, pārliecinātos, ka visas detaļas ir labā stāvoklī.

Comments are closed