Lionel Messi nežádal předčasně opustit hru PSG kvůli mistrovství světa

Lionel Messi bude hrát své poslední mistrovství světa v Kataru koncem tohoto měsíce. Podle zpráv by Argentinec mohl požádat o vynechání posledního zápasu Paris Saint-Germain před mistrovstvím světa 2022. Na jeho vystoupení v Dresy MS ve fotbale 2022 se lidé musí těšit. Francouzští šampioni hrají v Auxerre 13. listopadu, devět dní před zahájením argentinské kampaně na mistrovství světa proti Saúdské Arábii, ale Messi by si to mohl odsedět aktivací své „argentinské klauzule“, která mu podle reportéra Gastona umožňuje upřednostnit mezinárodní závazky před klubovými povinnostmi. Edul. Messiho tábor však popřel, že by hvězda PSG požádala o vynechání zápasů na začátku listopadu, aby se mohla připravit na mistrovství světa.

Důležití hráči jako Paulo Dybala, Angel Di María, Leandro Paredes a naposledy Giovani Lo Celso se v týdnech, které vedly ke konečnému seznamu kádrů turnaje, dočkali porážek. U některých z nich se neočekává, že si včas obléknou Dresy MS ve fotbale 2022. Messi měl problém s lýtky při remíze PSG 1:1 s Benficou na Estadio da Luz v Lize mistrů 5. října. Ale vrátil se do akce při výhře Pařížanů 1:0 nad Olympique Marseille 16. října v Ligue 1. Vzhledem ke smluvní klauzuli superhvězdy má Messi privilegium být předčasně propuštěn z týmu Paris Saint-Germain kvůli mezinárodní službě. Budeme čekat zázraky, až bude mít Argentina MS ve fotbale 2022 dres.

A podle Gastona Edula by 35letý hráč mohl vynechat ligový zápas proti Auxerre kvůli obavám o jeho kondici. Manažer PSG Christophe Galtier má však moc tuto klauzuli přepsat, i když se rozumí, že on a Messi mají silný a fungující vztah. Messi, jehož nejlepším úsilím byla medaile na druhém místě v roce 2014, se příští měsíc snaží podpořit úspěch své země v Copa America vítězstvím v Argentina MS ve fotbale 2022 dres v Kataru. 12 gólů a 13 asistencí v pouhých 17 zápasech napříč všemi klubovými soutěžemi se stalo třešničkou na završení 35 zápasů neporažené Argentiny, která se po 26 letech snaží konečně zvednout mistrovství světa.

Comments are closed