Paul Pogba byl kvůli zranění vyřazen ze sestavy francouzského mistrovství světa

Francouzský záložník Paul Pogba vynechá mistrovství světa v Kataru poté, co se nezotavil po operaci kolena, řekl v pondělí jeho agent. Pogba byl kritickou součástí vítězné strany na mistrovství světa ve Francii 2018, ale Les Bleus se nyní bude muset vydat na mistrovství světa ve fotbale 2022 bez rtuťovitého záložníka a čísla jeho Fotbalové dresy mistrovství světa ve fotbale 2022. “Po včerejším a dnešním lékařském vyšetření v Turíně a Pittsburghu je nesmírně bolestivé informovat Paula Pogbu, že bude stále potřebovat čas na zotavení po operaci,” uvedla Rafaela Pimenta v prohlášení. Pogba se vrátil do tréninku s Juventusem teprve tento měsíc po operaci pravého kolena na začátku září.

Francouzský reprezentant, 29 let, nehrál od té doby, co si v předsezóně zranil koleno. Teď už dlouho nebude moci nosit Fotbalové dresy mistrovství světa ve fotbale 2022. Původně se očekávalo, že bude mimo až do září, ale byl nucen podstoupit operaci, která by mu opravila poškozený meniskus, což byla procedura, která hrozila ukončením jeho snu o mistrovství světa. Devětadvacetiletý hráč neodehrál v této sezóně za Juventus ani minutu od svého červencového návratu z Manchesteru United na bezplatný přestup, nemluvě o tom, že hraje zápas v Fotbalové dresy Francie mistrovství světa ve fotbale 2022. Obhájci titulu Francie zahajují svůj turnaj v Kataru 22. listopadu proti Austrálii, přičemž 29letému hráči zbývají sotva tři týdny na to, aby se vrátil do kondice.

Pogba čelil závodu s časem, aby se včas zotavil, aby mohl vést Les Bleus do turnaje v roce 2022, a francouzský šéf Didier Deschamps si byl také vědom situace. Les Bleus jsou stále považováni za jednoho z favoritů turnaje, přesto se žádná země nezopakovala jako mistr světa od Brazílie v roce 1962. Musí být zoufalí, aby znovu vyhráli trofej v Fotbalové dresy Francie mistrovství světa ve fotbale 2022. Tým Didiera Deschampse doplňuje tým záložníka N’Golo Kanteho, který byl vyřazen na čtyři měsíce po operaci zranění stehenní šlachy. To zanechalo Deschampse v obtížné situaci. Manažer Francie se musí rozhodnout, zda s 91 reprezentačním reprezentantem podnikne obrovský hazard a bude mít k dispozici další záložníky.

Comments are closed