„Vypořádáme se s tím zítra,“ řekl Erik ten Hag při předčasném odchodu Cristiana Ronalda

Cristiano Ronaldo zůstal na lavičce, když Manchester United porazil na Old Trafford Tottenham 2:0. V Fotbalové dresy však opustil své místo a před závěrečným hvizdem se vrátil do šatny, přestože manažer Erik ten Hag měl ještě dvě volná střídání. Bude zajímavé slyšet, co říká Erik Ten Hag o Ronaldově odchodu, rozhodně to není něco, o čem by raději mluvil poté, co porazil Antonia Conteho, aby se United udržel v houpačce první čtyřky. Vítězství by raději oslavili v Manchester United dres.

Ten Hag řekl: „Dnes [tomu] nevěnuji pozornost. Budeme to řešit zítra. Chceme se soustředit na tento tým, byl to skvělý výkon všech 11 hráčů.” Mluví se o tom, že i když se z Old Trafford zrovna nevyřítil, nezastavil se, aby podepsal autogramy některým fanouškům, kteří se začali shromažďovat u vchodu hráčů v očekávání konce zápasu. Viděli, jak se řítil do tunelu s Fotbalové dresy. Ve všech soutěžích má Ronaldo na kontě dva góly a jednu asistenci, zatímco odehrál téměř 700 minut ve 12 zápasech, což ho nasměrovalo k jedné z nejhorších útočných sezón jeho kariéry.

Po pomalém začátku sezóny Premier League, ve které prohráli své první dva zápasy dohromady 6:1, Manchester United narovnal loď a vyhrál šest z posledních osmi zápasů. Připadalo mi to jako velký okamžik, Manchester United vypadá lépe a soudržněji bez Ronalda a útočník to pravděpodobně ví. Ten Hag byl tento týden také nucen bránit Ronalda poté, co byl portugalský reprezentant zobrazen v Manchester United dres a kroutil hlavou poté, co byl vystřídán během nedělní remízy 0:0 s Newcastlem. Ale Ronaldo určitě věděl, jak by to vypadalo, kdyby zápas opustil předčasně, zvlášť když byla omezená doba přerušení a musel jen pár minut počkat, aby vypadal jako dobrý člen týmu.